+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2015-08-30

Portal budowlany Cztery Ściany w sierpniu donosi o...Portal budowlany, którego jesteśmy sponsorem nieustająco rozwija się i wzbogaca o nowe treści. W sierpniu, jak co miesiąc, dawka informacji z branży budowlanej. W tym miesiącu dotyczącej głównie stolarki otworowej. Z pewnością warto zwrócić uwagę na poradnik dotyczący częstych b...  więcej»

2015-08-24

Najnowszy produkt firmy FAAC POLSKAW naszej ofercie pojawiła się nowość naszego wieloletniego dostawcy automatyki do bram firmy FAAC Polska - fotokomórki XP 20. Są to fotokomórki przeznaczone do bram wjazdowych. Fotokomórki XP 20 działają o zasięgu do 20m, mają funkcję automatycznej, pionowej kalibracji i poziomy kąt wi...  więcej»

2015-08-14

Ogrodzenia firmy KonsportNowoczesność w projektowaniu ogrodzeń posesyjnych to domena naszego dostawcy ogrodzeń firmy Konsport. Firma Konsport posiada ponad 25-letnie doświadczenie i wiedzę w projektowaniu nowoczesnych ogrodzeń o niepowtarzalnym wzornictwie. Podążając za potrzebami klientów, firma wprowadziła ser...  więcej»