+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2023-06-27

Ogrodzenie aluminiowe BerlinOgrodzenie aluminiowe Berlin to model ogrodzenia firmy Zalu, polskiego producenta ogrodzeń z aluminium. Model ten charakteryzuje się wysoką estetyką, którą zawdzięcza z materiału jakiego jest produkowane. Bowiem wykonane jest z czarnej cegły klinkierowej, którą uzupełniają elementy alum...  więcej»

2023-06-20

Sklep Wiśniowski - jesteśmy dystrybutoremNasza firma jest dystrybutorem produktów zamawianych w sklepie firmowym firmy Wiśniowski. Zamówione towary w sklepie dostarczane są zgodnie z wyborem Klienta, czyli jedną z opcji jest odbiór osobisty w punkcie odbioru osobistego pod adresem podanym w trakcie wykonywania zamówienia. W przypadk...  więcej»

2023-06-12

Ogrodzenia aluminiowe w naszej ofercieMiło nam Państwa zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą ogrodzeń aluminiowych firmy ZALU. Nasz producent modułowych systemów aluminiowych specjalizuje się w najnowszych technologiach w obróbce aluminium. Dzięki temu otrzymaliśmy produkt wytrzymały, solidny i elegancki. Aluminium to ...  więcej»