+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2015-10-30

W październiku przeczytamy na portalu budowlanym o......tym jak przygotować okna na zimę i kilka rad dotyczących branży budowlanej. Na naszym portalu budowlanym Cztery Ścian przybył nowy cykl "Prawo budowlane" w którym będzie publikować najnowsze przepisy prawne jakie dotyczą sfery budownictwa. W tym miesiącu zamieściliśmy informację ...  więcej»

2015-10-22

Brama segmentowa MakroTherm XXLBrama segmentowa MakroTherm XXL to idealne rozwiązanie od firmy Wiśniowski dla przemysłu w lotnictwie ultralekkim. Konstrukcja bramy ma zastosowanie jako zamknięcie hangaru w którym przechowuje się śmigłowce, motolotnie czy helikoptery. Gabaryty jakie może osiągnąć brama segmentowa Mak...  więcej»

2015-10-12

Automatyka do bram - co trzeba wiedzieć?Brama otwierana za pomocą elektryki to już standard w tych czasach. Na co zwrócić uwagę wybierając napęd do bramy? Napęd do bramy to niewielkie urządzenie, które montuje się pod sufitem garażu. Najlepiej wyboru dokonać wraz zakupem bramy. Sprzedający doradzi najlepiej jaki napęd będz...  więcej»