+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2017-06-20

Nowość - System Parkingowy NicePark ProNasza oferta produktów Nice powiększyła się o nowy system parkingowy NicePark Pro. System ten przeznaczony jest dla dużych obiektów o wysokim natężeniu ruchu. Stosowany jest również w miejscach, gdzie nie każdy musi ponosić opłat parkingowych, np. wspólnoty mieszkaniowe. System Nic...  więcej»

2017-06-15

Nowość - systemy kontroli ruchu pieszych i dostępuBudowanie dużych obiektów wiąże się z dużym przepływem osób w budynku i wokół budynku. Dla rozwiązania takich problemów polecamy nowe rozwiązania firmy Nice - systemy kontroli ruchu pieszych i systemy dostępu kontroli dostępu. W skład tych systemów wchodzą następujące produkt...  więcej»

2017-05-31

Systemy ogrodzeniowe na portaluSystemy ogrodzeniowe tworzą bramy, furtki, słupki oraz bogata paleta akcesoriów do montażu systemu. Na naszym portalu opisujemy zalety i radzimy jak w najlepszy sposób zaaranżować nasz system ogrodzeniowy. Zapraszamy do czytania. Piszemy także o materiałach budowlanych, które wykorzystuj...  więcej»