+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2015-11-29

Listopadowe wydanie portalu budowlanego Cztery Ściany polecaPortal budowlany Cztery Ściany w listopadzie poleca obszerny artukuł "Co musimy wiedzieć na temat okien energooszczędnych?" i jakie elementy stolarki okiennej mają na to wpływ. Montaż okien pasywnych powinien gwarantować oszczędność ciepła dwukrotnie większą w porównaniu ze stolarką ...  więcej»

2015-11-16

Ogrodzenia sztachetoweOgrodzenia sztachetowe to jeden z czołowych produktów firmy Konsport, jaki posiadamy w naszej ofercie. Ogrodzenia sztachetowe wykonane są z profilowanych sztachet ALUZINC. Sztachety pokryte powłoką malarską, która tworzy zabezpieczenie antykorozyjne. Powłoka malarska nakładana jest metodą ...  więcej»

2015-11-05

5 kroków do prawidłowego montażu bramyZamówiliśmy bramę, a teraz czas na ważne wskazówki jak wykonać prawidłowo montaż bramy. Od czego należy zacząć? 1. Wykończenie ścian garażu - zwracamy uwagę na nadproże i węglarki, bo do nich mocujemy bramę. Należy je wytynkować, bo muszą być proste i tworzyć równoległą...  więcej»