+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2016-10-21

Bramy garażowe z nowym napędem METRONasza oferta automatyki do bram powiększyła się o napęd METRO oparty na technologii Somfy firmy Wiśniowski. Napęd Metro umożliwia automatyczne otwieranie bramy dzięki zdalnemu sterowaniu za pomocą przycisku naściennego, klawiatury kodowej i zasilanego z baterii. Ponadto napęd Metro wyposa...  więcej»

2016-10-17

Nowość - brama MakroThermNasza propozycja dla Państwa na jesień to mniejsza wersja bramy MakroTherm XXL - brama MakroTherm. Jest to produkt firmy Wisniowski, który cieszył się wielkim uznaniem wśród klientów, dlatego stworzono mniejszą wersję. Brama MakroTherm zbudowana jest z panelu INNOVO o grubości 60 mm i w...  więcej»

2016-09-29

Nowe tematy na portalu budowlanym Cztery ŚcianyWrześniowe wydanie portalu budowlanego Cztery Ściany poświęcone jest wiedzy budowlanej. Zamieściliśmy artykuł opisujący działalność Instytutu Techniki Budowlanej, jego zadania oraz funkcjonowanie od momentu powstania od 1945 roku. Zamieściliśmy także artykuł o robotach budowlanych ...  więcej»