+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2021-10-11

Brama garażowa w jesiennych kolorachJesień to pora roku mieniąca się kolorową paletą odcieni żółtego, bordo, brązu czy złota. Jest tak wdzięczna do tworzenia z nich wspaniałych i oryginalnych kompozycji czy to w branży odzieżowej, czy też nawet budowlanej. Taką jesienną paletą barw inspirował się nasz producent - f...  więcej»

2021-09-22

Bramy harmonijkowe poszerzyły naszą ofertę bram przemysłowychSerdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym opisem bram przemysłowych firmy Wiśniowski na naszej stronie. Obecnie zajęliśmy się opisem bramy harmonijkowej naszego producenta. Tego typu bramy dedykowane są do salonów wystawowych, ekspozycji, lotnisk czy budynków nowoczesnej arch...  więcej»

2021-09-16

Brama segmentowa PRIME w ofercieMiło nam Państwa zaprosić do zapoznania się z nowym opisem bramy segmentowej PRIME firmy Wiśniowski. Polecana przez nas brama to produkt o najlepszych parametrach izolacji termicznej. Parametry te zapewnia innowacyjny panel INNOVO o grubości 60 mm wypełniony ciepłą pianką i systemem uszcze...  więcej»