+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2016-10-17

Nowość - brama MakroThermNasza propozycja dla Państwa na jesień to mniejsza wersja bramy MakroTherm XXL - brama MakroTherm. Jest to produkt firmy Wisniowski, który cieszył się wielkim uznaniem wśród klientów, dlatego stworzono mniejszą wersję. Brama MakroTherm zbudowana jest z panelu INNOVO o grubości 60 mm i w...  więcej»

2016-09-29

Nowe tematy na portalu budowlanym Cztery ŚcianyWrześniowe wydanie portalu budowlanego Cztery Ściany poświęcone jest wiedzy budowlanej. Zamieściliśmy artykuł opisujący działalność Instytutu Techniki Budowlanej, jego zadania oraz funkcjonowanie od momentu powstania od 1945 roku. Zamieściliśmy także artykuł o robotach budowlanych ...  więcej»

2016-09-21

Niepowtarzalne wzornictwo Twojego ogrodzeniaOgrodzenie posesji to ważny element wizualny. Każdy widzi i patrzy... Dlatego tak ważny jest wyjątkowy wzór ogrodzenia. Nasza firma oferuje Państwu ogrodzenia posesyjne firmy Wiśniowski o niepowtarzalnym wzornictwie takim jak: kolekcja MODERN: nowoczesność i elegancja kolekcja LUX: ...  więcej»