+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2019-07-29

Szybkobieżna brama składana Traffic w sprzedażyPrzypominamy wszystkim naszym klientom, iż w ciągłej sprzedaży mamy najnowszy produkt firmy Wiśniowski - szybkobieżną bramę składaną Traffic. Nasza brama zaprojektowana została na konstrukcji bramy składanej V-King. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymaliśmy sprawdzony produkt o wysokiej ja...  więcej»

2019-07-25

Zalety ogrodzenia posesyjnegoOgrodzenie posesyjne wyznacza granice naszej posesji, ale również zapewnia prywatność i bezpieczeństwo mieszkańcom. Wybór ogrodzeń posesyjnych jest bardzo duży, dlatego nasza firma preferuje sprawdzone i solidne ogrodzenia posesyjne dwóch dużych producentów - firm Wiśniowski i Konsport....  więcej»

2019-06-28

MultiBox - słup ogrodzeniowy najnowszej generacjiMultiBox to produkt firmy Wiśniowski, który różni się do tradycyjnego słupa ogrodzeniowego. Czym? Przede wszystkim to nowoczesny słup ogrodzeniowy, który zintegrowany jest z takimi urządzeniami jak: skrzynka pocztowa wideo domofonem włącznikiem kodowym. Słup o solidnej konst...  więcej»