+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2015-11-30

Ponadto na portalu Cztery Ściany przeczytamy o...... o tym od czego zacząć zakup materiałów budowlanych, jak poruszać się w gęstwinie ofert składów i hurtowni budowlanych, czy ofert internetowych. Znajdziemy informacje o ogrodzeniach posesyjnych Modern, które cechuje nowoczesne wzornictwo z wypełnieniem poziomym, co gwarantuje nam pryw...  więcej»

2015-11-29

Listopadowe wydanie portalu budowlanego Cztery Ściany polecaPortal budowlany Cztery Ściany w listopadzie poleca obszerny artukuł "Co musimy wiedzieć na temat okien energooszczędnych?" i jakie elementy stolarki okiennej mają na to wpływ. Montaż okien pasywnych powinien gwarantować oszczędność ciepła dwukrotnie większą w porównaniu ze stolarką ...  więcej»

2015-11-16

Ogrodzenia sztachetoweOgrodzenia sztachetowe to jeden z czołowych produktów firmy Konsport, jaki posiadamy w naszej ofercie. Ogrodzenia sztachetowe wykonane są z profilowanych sztachet ALUZINC. Sztachety pokryte powłoką malarską, która tworzy zabezpieczenie antykorozyjne. Powłoka malarska nakładana jest metodą ...  więcej»