+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2019-10-28

PRIME - brama garażowa nowej generacjiPRIME to automatyczna brama segmentowa, którą przedstawiał nasz producent, firma Wiśniowski, na tegorocznym Ogólnopolskim Forum Stolarki 2019 r. Ponadto firma Wiśniowski była partnerem strategicznym całej imprezy. Podczas tegorocznej edycji firma Wiśniowski zaprezentowała swoje najlepsze p...  więcej»

2019-10-23

Ogrodzenia panelowe w stałej ofercieNasza firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych dwóch renomowanych firm: Wiśniowski i Konsport. W naszej bardzo bogatej ofercie ogrodzeń nie może zabraknąć ogrodzenia panelowego, które jest najczęściej montowanym rodzajem ogrodzenia wokół poses...  więcej»

2019-09-30

System płyt XPS w naszej ofercieSystem płyt XPS to system ogrodzeniowy inny niż pozostałe systemy polecane przez naszą firmę. Dlaczego? Dlatego, że system XPS to ekstrudowana pianka polistyrenowa, która wykorzystywana jest jako materiał budowlany na całym świecie. Cechuje się jednorodną, zamknięto-komórkową struktur...  więcej»