+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2016-05-18

Słupki i gabiony w naszej stałej ofercieNasza oferta to ogrodzenia przemysłowe i posesyjne, ale również gabiony i słupki. Gabiony to kosze wyprodukowane z siatki zgrzewanej, które możemy wypełnić kamieniem. Kamień umieszczony w gabionach zastępuje tradycyjną podmuwrówkę. Jest trawałym i solidnym zabezpieczeniem przed właman...  więcej»

2016-05-11

Segmenty przemysłowe to idealny produkt dla przemysłuSegmenty przemysłowe firmy Wiśniowski to rozwiązania w konstrukcji otwartej, półotwartej i zamkniętej. Do Państwa dyspozycji dostępne są następujące systemy: OPO 201: konstrukcja otwarta, wypełnienie kształtowników zamkniętych 20 x 20 mm, spawane przelotowo do poprzeczek z ceowni...  więcej»

2016-04-29

Portal Cztery Ściany powiększa się o kolejne artykułyI w tym miesiącu zamieściliśmy kolejne trzy artykuły związane z branżą budowlaną. Branża budowlana nigdy nie zasypia, więc i my nie śpimy. Tym razem poruszliśmy temat ciepłego montażu okien, który staje się coraz częściej wykorzystywane przez ekipy montażowe stolarki okiennej. Ró...  więcej»