+48.914834738
home / oferta / ogrodzenia / ogrodzenia WIŚNIOWSKI / ogrodzenie przemysłowe

ogrodzenie przemysłowe


ogrodzenie przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI to kompleksowe rozwiązanie grodzenia obiektów przemysłowych, placów, hal magazynowych i parkingów. W skład systemu wchodzą: bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, segmenty i słupki. Wypełnienie ogrodzeń przemysłowych stanowią kształtowniki stalowe 25 x 25 [mm] lub panele kratowe VEGA.

Oferta bram przesuwnych zawiera następujące modele:

Polecamy Państwu także system bram dwuskrzydłowych i furtki. Oto nasze propozycje systemu:

W skład bramy składanej wchodzi system V-KING: jest to lekka i wytrzymała konstrukcja o prędkości zamykania i otwierania do 1 m/s. Brama wyposażona w automatykę DAAB oraz sterowanie EP 104, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy ciągłej. Bramę V-KING mozemy kupić w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, oczywiście podwojnie zabezpieczonej przed korozją. Dostępna z wypełnieniem palisadowym 25x25 mm i panelem kratowym Vega 2D Super.

Uniwersalnym rozwiązaniem dla firm i obiektów prywatnych jest zastosowanie paneli kratowych. Panele kratowe to szybkie i łatwe ogrodzenie terenu. Nasz producent poleca dwa rodzaje paneli kratowych:

W ofercie ogrodzeń dla przemysłu nie może zabraknąć ogrodzeń sportowych. Do Państwa dyspozycji mamy modele:

Dla ogrodzenia przestrzeni biznesowych najbardziej praktyczne są systemy przemysłowe. Charakteryzują się uniwersalnością, funkcjonalnością i szybkim montażem. Nasza firma poleca Państwu następujące modele:

Systemy ogrodzeniowe to solidne konstrukcje wykonane z kształtowników i ceowników o najwyższej jakości materiału. Dodatkowo zabezpieczone przed korozją gwarantujące 10 lat wytrzymałości. Bogata paleta kolorów.


minigaleria


«powrót