+48.914834738
2022-09-15

Nowoczesne ogrodzenia palisadoweNowoczesne ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe to ogrodzenia modułowe, których elementy tworzone są z płaskich i szerokich profili i mogą być wykonane z różnych rodzajów materiałów. Najczęściej używa się stali, aluminium, drewna czy sklejki. To prosta forma ogrodzeń ciesząca się dużym powodzeniem wśród klientów indywidualnych. Ogrodzenie z paneli palisadowych to obecnie najmodniejszy na rynku typ ogrodzenia. Dużą zaletą tego typu ogrodzenia jest szybki i prosty montaż. Wyróżniamy pionowe i poziome ogrodzenia palisadowe i dotyczą sposobu ułożenia palików. Zdarza się, że paliki ułożone są w kratkę lub w nieregularne kształty.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości ogrodzenia palisadowe firmy Konsport, która specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych. W stałej pozycji ogrodzeń palisadowych mamy bardzo duży wybór modeli:

Pełna oferta ogrodzeń palisadowych firmy Konsport znajduje się w zakładce - "oferta". Natomiast w zakładce "realizacje" zamieszczamy nasze prace w terenie, także ogrodzeń firmy Konsport oraz drugiego dostawy ogrodzeń - firmy Wiśniowski.

Więcej informacji o nowoczesnych formach ogrodzeń palisadowych uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48.914834738 oraz w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36A.

Polecamy.

«powrót