+48.914834738
2019-08-27

Drewno ciągle modneDrewno ciągle modne

Nawet branża ogrodzeniowa idzie za modą. Drewno króluje wszędzie i jest ulubionym materiałem wykończeniowym ogrodzeń stylizowanych firmy Konsport. Nasza firma również podąża za modnymi trendami i oferuje swoim klientom ogrodzenie stylizowane drewnem o symbolu PP 002 (P82) PINO I.

Proces ogrodzenia stylizowanego drewnem PP 002 (P82) PINO I rozpoczyna się od pomalowania profila farbą proszkową, który owijany jest folią ze wzorem deski z drzewa orzechu lub sosny. Następnie z folii wysysa się powietrze, a profil trafia do pieca lakierniczego, gdzie pod wpływem bardzo wysokiej temperatury zachodzi proces sublimacji. W trakcie tego procesu folia przenika w wiązania podkładu proszkowego, profil jest schładzany, a folia zdejmowana. W fazie końcowej otrzymujemy efekt drewna. Zarówno sosna jak i orzech wyglądają jak "żywe".

Ogrodzenie stylizowane drewnem posiada podwójną ochronę przed korozją, bowiem produkowane są ze stali ocynkowanej (warstwa cynku) i jednocześnie malowane proszkowo. Wyróżniają się supernowoczesnym wzornictwem, małymi prześwitami między profilami oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym.

Z ofertą ogrodzeń stylizowanych drewnem, ogrodzeń żaluzyjnych, ogrodzeń sztachetowych, ogrodzeń palisadowych firmy Konsport można zapoznać się w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A. Więcej informacji udzielimy również pod numerami telefonów +48 (91) 483 47 38 i mob. +48 602 175 730.

Polecamy modne i wygodne w codziennym funkcjonowaniu ogrodzenia posesyjne Konsport.

«powrót