+48.914834738
2019-06-28

MultiBox - słup ogrodzeniowy najnowszej generacjiMultiBox - słup ogrodzeniowy najnowszej generacji

MultiBox to produkt firmy Wiśniowski, który różni się do tradycyjnego słupa ogrodzeniowego. Czym? Przede wszystkim to nowoczesny słup ogrodzeniowy, który zintegrowany jest z takimi urządzeniami jak:

Słup o solidnej konstrukcji wykorzystywany jest także jako słup chwytakowy do bramy i furtki, co przekłada się na spójność całego ogrodzenia. Stylistyka słupa MultiBox została tak wymyślona, aby komponował się ze wszystkimi modelami i wzorami bram oraz ogrodzeń firmy Wiśniowski. Ponadto dostępny jest w pełnej palecie kolorów bram i ogrodzeń.

MultiBox dostępny jest w takich wersjach jak: 1, 2, 3 wrzutami na listy. Dodatkowo może być montowany od strony posesji z niezależnym dostępem i z podświetleniem LED. Słup zabezpieczony jest przed korozją.

Zachęcamy wszystkich naszych klientów do zapoznania się z funkcjonalnością nowoczesnego słupa MultiBox. Dzięki temu słupowi możemy stworzyć piękny system ogrodzeniowy, którego profesjonalnym montażem zajmie się nasza firma. Wszystkie prace montażowe zarówno ogrodzeń jak i bram garażowych firmy Wiśniowski zobaczyć można w naszej zakładce - realizacje, gdzie serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy także do naszego biura handlowego w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A, gdzie nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji o działaniu słupa ogrodzeniowego MultiBox oraz systemów ogrodzeniowych firmy Wiśniowski.

Czekamy na Państwa.

«powrót