+48.914834738
2019-06-24

Automatyka dla bram garażowychAutomatyka dla bram garażowych

Brama garażowa nie może sprawnie działać bez awaryjnej automatyki. Nasza firma poleca zarówno bramy garażowe firmy Wiśniowski jak i automatykę tego producenta. Renomowane produkty sprawdzają się w każdych warunkach pracy o czym przekonaliśmy się nie raz. Dlatego sprzedajemy i montujemy produkty wysokiej jakości z najlepszą automatyką do bram.

Automatyka do bram garażowych firmy Wiśniowski to proponowane przez nas dwa napędy:

Napęd METRO

Napęd najnowszej generacji stworzony przez firmę Wiśniowski i firmę Somfy. Metro to moc, niewawodność i nieskazitelny design. Ponadto jest łatwy w programowaniu (wyświetlacz LED), które odbywa sie drogą radiową RTS. Posiada lampę sygnalizacyjną oraz wiele możliwości podłączenia: fotokomórek, akumulatora awaryjnego zasilania, syreny alarmowej, mechanicznej blokady wózka jezdnego.

Napęd MOTO

Napęd również stworzony we współpracy firm Wiśniowski i Somfy. Moto umożliwia sterowanie nadajnikami, możliwość podłączenia fotokomórek, a także dodatkowej lampy sygnalizacyjnej oraz przycisku ręcznego sterowania. Szybka gotowość do pracy (60 sekund od zamontowania) pozwala na sprawne użytkowanie urządzenia. Podobnie jak w przypadku napędu Metro sterowany jest zdalnie drogą radiową RTS.

Nasza firma poleca niezawodną automatykę do bram garażowych. Oferujemy profesjonalny montaż każdej bramy oraz napędu zakupionych w naszym biurze w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A. Dodatkowych informacji o naszych napędach Metro i Moto udzielimy również pod numerem telefonu +48 (91) 483 47 38.

Polecamy.

«powrót