+48.914834738
2019-06-21

Nowa wersja słupków EQNowa wersja słupków EQ

Nasza oferta produktów firmy Konsport powiększyła się o nową opcję słupków EQ. Cała seria EQ to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania zastosowane w ogrodzeniach posesyjnych. Dzięki najnowszym technologiom mamy możliwość zarządzania naszym ogrodzeniem kiedy chcemy i jak chcemy. Słupki EQ współpracują z urządzeniami mobilnymi, które mamy zawsze przy sobie.

Wariant 11 słupka EQ kompatybilny jest z systemami operacyjnymi typu Apple (iOS) oraz Google (Android), a stworzony został na bazie niemieckiej firmy DoorBird. Szeroka współpraca z największymi systemami pozwala naszym klientom na dogodne korzystanie z dobrodziejstw technologicznych. Instalowanie aplikacji odbywa się według prostej instrukcji obsługi i skanowania kodów QR.

Opcja 11 wyposażona jest w wideodomofon oraz czytnik RFID. Istnieje możliwość wzbogacenia go o lampkę LED, gniazdko 230V, a także wypalenie numeru posesji. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zdecydowanie ułatwiają życie. Nawet w nocy mamy dostęp do aplikacji, która poinformuje nas o każdym dzwonku do domofonu. Również każdy ruch jest rejestrowany i przekazywany do naszego telefonu. Wtedy możemy czuć się bezpiecznie o każdej porze dnia.

Nasza firma zachęca do zapoznania się z naszą opcją 11 EQ w naszym biurze w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A. Więcej informacji udzielimy także pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Polecamy.

«powrót