+48.914834738
2019-05-27

Nowe rozwiązania w ofercie ogrodzeńNowe rozwiązania w ofercie ogrodzeń

Uniwersalność, trwałość i funkcjonalność to najważniejsze zalety naszych ogrodzeń. Aby być jeszcze bardziej nowoczesnym zaproponujemy naszym klientom nowe rozwiązania i szereg udogodnień.

Nasze ogrodzenia firmy Wiśniowski to wysoka jakość i niezawodność. Dlatego nasz producent zadbał o jeszcze lepsze rozwiązania w funkcjonowaniu dwóch systemów ogrodzeń - Gardia i Modest.

System ogrodzeniowy Gardia

System Gardia może mieć aż do 6 m szerokości i 2 m wysokości, a konstrukcja wykonana jest z profili o wymiarach 60 x 40 mm. Ponadto system może być wypełnione panelem kratowym VEGA 2D 6/5/6 lub VEGA 2D Super 8/6/8.

System ogrodzeniowy Modest

System dostępny także do 5 m szerokości i ponad 2 m wysokości. Nowością jest możliwość zastosowania nowego wypełnienia jakim jest panel VEGA B. Panel ten przykręcany jest do konstrukcji bramy wykonanej z profili o wymiarach 40 x 40 mm.

Ponadto wszystkie ogrodzenia Wiśniowski zostały zaopatrzone w nowe rodzaje wypełnień:

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nasza pełną ofertą ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych firmy Wiśniowski na naszej stronie oraz osobiście w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A.

Nowoczesne ogrodzenia na start!

«powrót