+48.914834738
2019-04-30

Prace ogrodzeniowe wiosnąPrace ogrodzeniowe wiosną

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy ogrodzenia najlepszych dostawców w kraju - firmę Wiśniowski i Konsport.

Produkty obu producentów wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, są wytrzymałe, łatwe w montażu i antykorozyjne oraz bezpieczne i funkcjonalne.

Nasza oferta ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych bardzo dobrze sprawdza się w każdych warunkach terenu. Ogrodzenia montujemy zarówno u klientów indywidualnych, jak i przemysłowych. Bardzo dużo zleceń mamy właśnie wiosną, ponieważ ta pora roku idealnie sprawdza się w pracach "polowych". Nasze ekipy montażowe wykonają każde zlecenie zgodnie ze sztuką zawodu.

Wraz z wiosennymi promieniami słońca serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych firm Wiśniowski i Konsport. W naszym biurze handlowym w Szczecinie przy ul. Braniborskiej 36 A nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji o produktach jak i usługach montażu.

Więcej informacji udzielimy również pod numerami telefonów: +48 (91) 483 47 38 i mob. +48 602 175 730.

Zapraszamy.

«powrót